polewka.pl

Sty 8 2016

kuchnia dla dzieci ikea

kuchnia dla dzieci ikea

Zielona Księgowość - Rachunkowość środowiska

Jak wszyscy wiemy okna drewniane gdynia, przedsiębiorstwa są tworzone w celu świadczenia usług lub produktów produce w celu osiągnięcia zysku. W 21 wieku rachunkowości wykracza poza dolnej linii czarny lub czerwony - - obejmuje ono "zielony", też. Wraz z rosnącą świadomością konsumentów zielona, ??firmy są bardziej niż kiedykolwiek spodziewać się dostosować swoje strategie biznesowe z inicjatywy ekologiczne. Proekologicznego firm już odkryli, że mogą one generować strategie biznesowe, aby pomóc im zredukować emisję dwutlenku węgla, zminimalizować ich wpływ na środowisko naturalne, jak najlepsze wykorzystanie zasobów naturalnych, stają się bardziej energooszczędne, zmniejszyć koszty i wykazywać odpowiedzialność społeczną - w tym samym czas.

Firmy, które są gotowe, aby stać się integralną częścią prezydenta Obamy zielonej gospodarki poprzez inicjatywy rządowe będą musiały rozwinąć ich personelu księgowego poprzez zatrudnianie księgowych, którzy specjalizują się w "zielonych" lub rachunkowości środowiskowej.

Zielona Definicja księgowe

kuchnia dla dzieci ikea

Określenie, zielony rachunkowość, istnieje od 1980 roku i jest znany jako narzędzie zarządzania wykorzystywane do różnych celów, takich jak poprawa efektywności środowiskowej, kontrola kosztów, inwestowanie w "czystszych" technologii, rozwój "ekologicznych" procesy i produkty i kształtowania decyzji związanych z ich działalnością.

Zielona Rachunkowość zarządcza

Według EPA, rachunkowość zarządcza zielony lub środowiska jest "identyfikacja, ustalanie priorytetów, ilościowe lub kwalifikacje i włączenie kosztów środowiskowych w decyzjach biznesowych." Zielona Rachunkowość zarządcza wykorzystuje "danych o kosztach ochrony środowiska i wydajności dla decyzji biznesowych. Gromadzi kosztów, produkcji, zapasów i koszt odpadów i wydajność dla decyzji biznesowych.
napisane przez: ubezpieczenie oc pojazdu

Written by polewka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *