polewka.pl

Paź 1 2015

kuchnia molekularna

kuchnia molekularna

Znalezienie Lost Art of Poetry

Przez lata wiele form piśmie pojawia się i znika. Proza jest jednym z tych przykładów piśmie, że w dużej mierze poszedł z mody w naszej obecnej epoce. Nadal jest tam w pewnych formach, ale staromodne wiersz podjęła tylnego siedzenia do bardziej nowoczesne warianty tej lirycznej sznurka razem słów.

poezja Tradycyjny kiedyś jednym z najgorętszych form literatury na rynku. Naukowcy będą badać największych nazwisk w poezji i świeckich, a kobiety będą capnąć najnowszego tomów wierszy moment były publikowane. Ludzie ciągle szuka następnego poety laureata się wyłonić. Nie tak dzisiaj - czy to prawda? Chociaż prawdą jest, że możemy opłakiwać utratę tradycyjnej poezji tyle, ile chcemy, forma sztuki jest daleka od martwych - to właśnie podjęte na innym kształcie.

Najbardziej rozpoznawalną twarzą wokół poezji jest to, że teksty piosenek. Ludzie, którzy pióra słowa, do której wszyscy śpiewać pewnością można przypisać tytuł poety - niektóre bardziej niż inne. Wszakże ich słowa tworzyć obrazy i wywołują uczucia w tych, którzy je słyszą. Dość często używanym językiem jest metaforyczne znaczenie i otwarte na interpretację. Robią uwag na temat świata i oferują pewien rodzaj wglądu. Te słowa są albo rymowane lub wykonane brzmieć jakby robią. Po ustawieniu muzyki nie mogą już być "Wiersze", ale ich nieodłączne znaki pozostają bez zmian - są to poezja w ruchu. Więc jako konsumenci muzyki mamy jedynie przesunięte naszą mocowanie do najnowszej wiersza do ostatniego utworu. Nawet jeśli nie jesteśmy świadomi tego, że teksty są wiersze, wciąż je cieszy.

Inną formą poezji, które przetrwały próbę czasu jest to, że rymowanek. Jednak nie ewoluowała w żaden znaczący sposób. Rymy uczymy nasze dzieci są wciąż te same stare rymy z jaką nasi rodzice i dziadkowie dorastali.
napisane przez:

Written by polewka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *