polewka.pl

Sie 6 2015

kuchnia elektryczna z piekarnikiem

kuchnia elektryczna z piekarnikiem

Zarządzanie Metoda Waga

Zapomnij diety, zaoszczędzić pieniądze i stracić na wadze. Metoda Weight Management jest dobrze napisana książeczka na utratę wagi bez długo zdyszany wyjaśnień, głęboko zakorzenionych problemów emocjonalnych i "nowych technologii".

kuchnia elektryczna z piekarnikiem

Autor Carrol Wolverton jest byłym pracy samotną matką z uznania dla czasu, pieniędzy i zdrowia. Podkreśla, że ??zdrowie, stres i pieniądze są połączone, więc patrząc po te obszary życia zamiar pomóc zarządzanie wagi. Z kolei właściwe (i tanie) kontroli wagi będzie zmniejszyć stres i wydatków. Będąc wcześniej próbowałem kilka jej metod i receptur, zgadzam się, że kilka zmian nawyk może sprawić, że czytelnik szczęśliwsze, szczuplejsze i bogatszy.

kuchnia elektryczna z piekarnikiem

W przeciwieństwie do najnowszej diety na podejściu blokowym, Wolverton zaleca zmianę jednego elementu naraz z dietą i stylem życia. Ona promuje małe zmiany, które sprawiają, że duże różnice. Na przykład przejście z ładunkiem cukru z diety napoje typu cola lub usuwania soli z posiłków spowoduje zdrowego odchudzania. Bonus z tych strategii jest to, że ich nie ma pozbawienie lub głód. Może utrata apetytu typu przekąski, ale nie głód głód.

Wiele z podejściem Wolverton jest samodzielność i nastawienie. Wolverton pisarka i jej gość, Rosalie Moscoe, omawia i dostarcza rozwiązania do zaburzeń odżywiania, zaburzeń nastroju i żywności alergii pokarmowych. Ale ona kładzie nacisk na osobę, aby rozwiązać swój problem lub znajdź pomoc. Ona nie daje czytelnikowi wiele w drodze wymówek. Lubię ją "tak, co?" Odpowiedź na typowych wymówek, że ludzie mają za domy z bali całoroczne nadmierne jedzenie i nie ćwiczy. W szczególności, lubię jej zgryźliwy retorty do ludzi nabija na jej rowerze: "Wolę wielkość 2 do 22." Touche, Carrol.

napisane przez:

Written by polewka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *